Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Yeni Mercedes Sedan A serisi

Collapse
X
 
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Yeni Mercedes Sedan A serisi

  Yeni Mercedes Sedan A serisi

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: mercedes sedan a serisi.jpeg
Görüntüleme: 81
Büyüklüğü: 62.4 KB

  Güvenlik ve yardım. Yeni A-Serisi Sedan, radar sensörleri ve 3D stereo kamerayla çevreyi izler ve 210 km/saat hıza kadar öndeki araçla arasındaki mesafeyi koruyabilir. Acil durumlarda otomatik olarak fren yapabilir .​​​​​​​


  MULTIBEAM LED. MULTIBEAM LED teknolojili farlar, saniyeler içinde görüş koşullarına ve diğer trafik katılımcılarına göre uyarlanır. Örneğin kısmi uzun far, karşıdan gelen araçlardaki sürücülerin gözünü kamaştırmadan yolun daima ideal bir şekilde aydınlatılmasını sağlayarak algılanan trafik katılımcılarını korur.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: 2019-11-18 19_41_08-image.MQ4.0.20190403165647.jpeg (1279×719)_ Yandex.Browser.png
Görüntüleme: 77
Büyüklüğü: 589.2 KB

  “Wrap-around” tasarımı. Yeni A-Serisi Sedan’ın iç mekan tasarımı yolcuları adeta kucaklıyor. Gösterge paneli, orta konsol ve kapı kaplamaları arasındaki geçişler, akıcı bir görünüme sahip olup, rahat bir Wrap-around tasarımı sağlıyor. Bu, otomobildeki süsleme ve her şeyi çok daha şık gösteren ambiyans aydınlatması seçenekleri kadar özeldir.

  Geniş ekran. Burada bir bakış, binlerce kelimeden daha fazlasını söyler. Yeni A-Serisi Sedan’ın iç mekanı sıra dışı bir görünüm ile göze çarpar ve böylelikle yeni bakış açıları kazanırsınız. Standart tasarım paketine bağlı olarak, 7 inç ya da 10,25 inç büyüklüğünde iki adet yüksek çözünürlüklü ekrana sahiptir. Ekranlar bütün seçeneklerde boşlukta süzülüyormuş gibi durur. Direksiyon üzerindeki dokunmatik kontrol tuşları, dokunmatik kumanda paneli veya dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştirilen kontroller son derece kolay ve rahattır.

  Ön camda sanal gösterge paneli. Yeni A-Serisi Sedan'daki ön camda sanal gösterge paneli ile gözleriniz sadece karşıya bakar. Çünkü hız, hız sınırları veya sürüş bilgileri gibi ilgili tüm bilgiler doğrudan görüş alanınıza yansıtılır. Sanal bir şekilde ve tamamen renkli. Gösterge alanının içerikleri, uyarlanabilir ve hafıza fonksiyonu üzerinden kaydedilebilirdir

  Koltuk ve mekan konforu. Yeni A-Serisi Sedan’a baktığınızda son derece şaşırtıcı bir şey keşfedeceksiniz: Ferahlık hissi verecek kadar bol alan. Yetişkinler, özellikle arka bölümde keyiflerine bakabilir. Yeni A-Serisi Sedan ayarlanabilir koltuk başlıkları olan spor koltuklara sahiptir. Ergonomik koltuklar ekstra konfor sağlar. İsteğe bağlı olarak koltuk havalandırması ve farklı döşemeler seçilebilir. Her şey birinci sınıf seyahat konforu için.

  DYNAMIC SELECT. İstediğiniz gibi sürün. DYNAMIC SELECT, tek tuşla örneğin motor, şanzıman, yürüyen aksam veya direksiyon tertibatını önceden ayarlayan farklı sürüş programları sunar. Sport modu ile ağırlıklı olarak dinamik bir şekilde yoldayken, ana program “Comfort” ile oldukça rahat bir yolculuk yaparsınız. Buna karşın “Eco”, yüksek verimliliği temel alarak yakıt ve para tasarrufu sağlar. Resimde, A-Serisi Hatchback gösterilmektedir.
  “ECO” sürüş programı, CO2 ve zararlı madde emisyonundan kaçınmak istediğinizde sizi oldukça kapsamlı bir şekilde destekler. Koltuk ısıtması ve iklimlendirme bu ayarda daha düşük güç ile çalışır ve böylelikle değerli enerjiden tasarruf edilir. “Individual” sürüş programı ile ilgili parametreyi tamamen kendiniz ayarlayabilirsiniz. Böylelikle tahriki sportif olarak ayarlayabilir ve yürüyen aksamı konforlu bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Konforlu yürüyen aksam. Sportif bir güçle dar virajların üstesinden gelirken uzun otoyollarda yüksek konforun tadını çıkarın. Dengeli ve konforlu yürüyen aksam, anında tepki veren süspansiyon rezervleri ve çok iyi sürüş stabilitesinden oluşan bir karışım sunar. Bu, sürüşünüzü daha güvenli hale getirirken büyük sürüş keyfi sağlar​​​​​​​


  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: 2019-11-18 19_55_55-yeni-a-serisi-sedan_brosur_2592019.pdf_ Yandex.Browser.png
Görüntüleme: 75
Büyüklüğü: 176.4 KB

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: 2019-11-18 19_57_41-yeni-a-serisi-sedan_brosur_2592019.pdf_ Yandex.Browser.png
Görüntüleme: 79
Büyüklüğü: 97.0 KB​​​​​​​
Hazırlanıyor...
X