Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

2019 Kia Sportage Teknik özellikler ve donanımlar

Collapse
X
 
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • 2019 Kia Sportage Teknik özellikler ve donanımlar

  2019 Kia Sportage Teknik özellikler ve donanımlar,

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: 2019-11-23 04_53_00-yeni-sportage.pdf.png Görüntüleme: 0 Büyüklüğü: 760.8 KB

  Teknolojik yeni özellikler,

  1. Akıllı kontak anahtarı ile aracınızın kilidini açmak için sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Anahtarınız yanınızda olsun yeter. Üstelik Start/Stop’a ufak bir dokunuş, aracınızı çalıştırmanızı sağlar.
  2. Arka koltukta oturanlar için 12 voltluk USB girişli hızlı şarj soketi.
  3. Lastik Basıncı İzleme Sistemi. TPMS teknolojisi sadece düşük lastik basıncını takip etmekle kalmaz, kritik seviyenin altına indiği durumlarda da uyarı verir.
  4. İhtiyacınız olan tüm bilgilere tek bir ekrandan ulaştığınızı hayal edin. Multimedya ekranı size bu kolaylığı sağlamak için hazır.
  5. Her ısıda konfor: Birinci ve ikinci sırada bulunan koltuklardaki ısıtma sistemi, soğuk havalarda ekstra konfor sağlar.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: 2019-11-23 04_58_03-yeni-sportage.pdf.png Görüntüleme: 0 Büyüklüğü: 451.4 KB

  Apple car play ve Android auto özellikleri

  AppleCarPlayTM, araç kullanırken cep telefonunuza ulaşmanın en kolay ve en güvenilir yolu. Telefonunuzun ekranını Sportage’ın multimedya ekranından kolayca yönetin. İster müzik dinleyin, isterseniz de navigasyonu kullanın. Gözünüzü yoldan ayırmadan istediğiniz her şeyi yapın.

  Android AutoTM kusursuz ve eksiksiz bir şekilde cep telefonunuza bağlanmanız için tasarlandı. Ve bağlantınızı yaparken güvende olmanız için her şey eksiksiz olarak düşünüldü. Google Haritalar ve uygulamalar... Cep telefonunda ulaşmak istediğiniz her şey AndroidAuto ile aracınızın ekranında.


  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: 2019-11-23 05_00_01-yeni-sportage.pdf.png Görüntüleme: 0 Büyüklüğü: 29.8 KB


  Güvenlik

  1. Akıllı Hız Sabitleyici (Smart Cruise Control) yeni KIA Sportage GT-Line hızını sizin istediğiniz bir hızda sabitler. Eğer yol boşsa belirlediğiniz hızda gitmenizi sağlar. Eğer önünüzde bir araç varsa, hızını öndeki aracın hızına göre otomatik olarak artırır ya da düşürür.
  2. Kör Nokta Uyarı Sistemi (BCW), aracın en stratejik noktalarına yerleştirilmiş radar sensörleriyle, sürücünün görmesi mümkün olmayan olası tehlikeleri önceden fark eder ve sizi uyarır.
  3. Şerit Takip Asistanı (LKA), akıllı kameralar ve sensörleriyle her zaman kendi şeridinizde kalmanıza yardımcı olur.

  Teknik Özellikler

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: 2019-11-23 05_04_14-yeni-sportage.pdf.png Görüntüleme: 0 Büyüklüğü: 132.6 KB
Hazırlanıyor...
X