Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Merhaba

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Merhaba

Arkadaşlar merhaba, adım Seçkin ve 36 yaşındayım . Yaklaşık 15 yıldır otomotiv sektöründe teknisyen olarak çalışıyorum . Adana'da yaşıyorum ve buralara yolu düşen olursa beklerim. Herkese keyifli forumlar diliyorum .
    Vtec, bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aslı seckins33 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, adım Seçkin ve 36 yaşındayım . Yaklaşık 15 yıldır otomotiv sektöründe teknisyen olarak çalışıyorum . Adana'da yaşıyorum ve buralara yolu düşen olursa beklerim. Herkese keyifli forumlar diliyorum .
    Seçkin hocam, yeni forumumuza hoş geldin.
    4,5 yıl önce civictr yi ilk kurduğumuz zaman aklıma geldi forumun ismini bilen yoktu, şimdi 19.000 üyemiz oldu

Yorum yap

Aslı NoFeaR tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Seçkin hocam, yeni forumumuza hoş geldin.
      4,5 yıl önce civictr yi ilk kurduğumuz zaman aklıma geldi forumun ismini bilen yoktu, şimdi 19.000 üyemiz oldu
      Hoşbuldum NoFeaR hocam. CivicTR forumumuzdada çok keyifli vakit geçiriyoruz. Ancak yeni forumumuzla farklı markalardan arkadaşlarada ulaşıp daha büyük bir aile olacağımızı umuyorum.
      Vtec, bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Yorum yap

Hoşgeldiniz, forum yeni sanırım ama zamanla dolacaktır buralar.

su arıtma
        Su arıtma sistemlerinde profesyonel mühendisleriyle Mayer; İstanbul, İzmir, Kıbrıs şubeleri ile endüstriyel su arıtma cihazları ve ekipmanları alanında hizmet sunmaktadır.
        En son düzenleyen maxiimuss; 06-13-2019, 10:01.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X